چه کارهایی انجام می دهیم؟

application-android

اپلیکیشن

ux-android

UX طراحی

ui-android

طراحی UI

logo-android

طراحی لوگو

game-android

بازی

نمونه کارها

مقالات اخیر

طراحی نرم افزار اندروید

چرا طراحی نرم افزار اندروید آینده ی روشنی دارد؟

در دو سال گذشته، تعداد کاربران تلفن همراه به سرعت افزایش‌یافته است و شمارش هنوز ادامه دارد. هند در تعداد کاربران فعال تلفن همراه در جهان جایگاه دوم دارد. براساس آمار ۷۰ درصد جمعیت کنونی هند، از شش میلیارد تلفن همراه در جهان، حدود یک میلیارد نفر در هند مورد استفاده قرار می‌گیرند. حدود ۶ میلیون مشترک هر ماه به این گروه می‌پیوندند. آخرین شرکت توسعه برنامه کاربردی تلفن همراه در حال حاضر بر روی آخرین سکوهای توسعه تلفن همراه کار می‌کند.

1398/4/2
بازار اندروید

سهم اندروید در بازار

سهم بازار آندروید در مقایسه با سایر سیستم‌های عامل تلفن‌های هوشمند، رشد اعجاب‌آور آندروید را نشان می‌دهد. آندروید برای نخستین بار در سه ماهه اول سال ۲۰۱۰ توانست گوشی‌های بیشتری از مهم‌ترین رقیب خود یعنی اپل به فروش برساند. برخی کارشناسان بر این باور هستند که اگر گوگل موفق شود اپل را از پیش روی خود بردارد RIM سیمبین را نیز پشت سر خواهد گذاشت. گروهی از کارشناسان، استراتژی آندروید در مقابله با اپل را با استراتژی مایکروسافت در اوایل دهه ۱۹۷۰ مقایسه می‌کنند.

1398/5/13
android

تاریخچه اندروید

کمتر از سه سال پیش زمانی که سیستم عامل آندروید برای نخستین بار توسط کنسرسیومی به رهبری گوگل معرفی شد، کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد که در این مدت کوتاه این سیستم عامل موفق به پیشی گرفتن از سیستم عامل‌های پرطرفدار و جا افتاده‌ تلفن همراه چون ویندوزموبایل، لینوکس و پالم شده و خود را به عنوان تهدیدی جدی برای رقبایی چون سیمبین، RIM و آیفون نشان دهد.

1398/5/13