بهینه سازی وب سایت

قرار گرفتن دامنه‌ی شما در صفحه اول و در رتبه‌ها‌ی اول بسیار ارزشمند است، زیرا این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است.
در بازار‌های رقابتی امروز، SEO بیشتر و مهم‌تر از همیشه خود را به نمایش میگذارد .روزانه میلیون ها کاربر به دنبال خرید محصول در اینترنت، حل مشکلات و یافتن پاسخ خود در موتور‌های جستجو هستند. بنابراین کاملا واضح است که SEO میتواند نقش موثری در رسیدن به اهداف خود و رشد کسب و کار شما داشته باشد.
 

رنک گوگل
بهینه سازی
سئو خارجی
سئو داخلی

انواع سئو

سئو داخلی

سئو داخلی یا همان SEO on-site مجموعه اقداماتی میباشد که به موجب بهینه سازی عناصر یک صفحه یا و بهینه کردن محتوا و کد های سایت باعث افزایش ترافیک و بالا رفتن رتبه سایت میشود. جدا از اینکه سئو داخلی مناسب، موجب تفسیر بهتر موتورهای جستجو از سایت شما می شود، به کاربران نیز کمک می کند تا محتوای یک صفحه را بهتر درک کنند.

سئو خارجی

سئو خارجی یا SEO off-site یکی از مهم ترین اقدامات در به دست آوردن رتبه در گوگل میباشد. به طور خلاصه اقدامات و تکنیک هاای که خارج از سایت برای بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه های بالا در گوگل پیاده سازی میشوند سئو خارجی میگویند. یکی دیگر از اقدامات لازم در سئو خارجی فعالیت در شبکه های اجتماعی میباشد که بهترین و ارزانترین منبع تبلیغات آنلاین می باشند.